Akademik Tercüme

Her konuda yüksek lisans tezleri, doktora tezleri, ödevler, projeler, sunumlar, akademik araştırmalar v.b. konularda, akademisyen ve öğrencilere verilen tercüme hizmetimizdir. Akademik konularla bilimsel konular birbirini tamamlayan çok iyi bilgi ve donanım gerektiren çeviride uzmanlaşmanın en yüksek seviyede olduğu verdiğimiz hizmetlerdendir.

Çalışmalarınıza destek almak, literatür zenginliğini artırmak için yabancı makalelere kaynaklara ve konusunda uzman kişilere başvurabilirsiniz. Kendi çalışmalarınızı tüm dünyada yayımlamak, yarışmalara katılmak, ödüllere aday olmak yeni projelere imza atmak isteyebilirsiniz. Bu konuda size tecrübemizin sizi hızlandıracak ayaklar olarak düşünebilirsiniz ve konuya hakim olmanın verdiği özgüvenle yardımcı olabiliriz. Akademik çalışmalar çok sayfalı oldukları için karşılıklı konuşarak fiyatlar veriyoruz. Metinleri uzun vakitler harcayarak düzene sokmak için çaba sarf etmeyin. Editörlük hizmetimizden yararlanın.

Makaleler,Tezler,Doktora & Doçentlik Dereceleri Çalışmaları ,Bitirme Projeleri ,Ödev Projeler,Finans ve Mühendislik Projelerinde Literatür Tarama, Finansal Analizler, Değerleme, İstatistiksel Analizler, Oluşturulan Analizlerin tablolanması,Prezentasyon Hazırlama,Toplu sunum ve toplantı broşürleri, notlukları hazırlanması,gibi ve diğerleri konusunda çeviri hizmeti almak için bizimle irtibata geçiniz.